Obdarovanje bodočih prvošolcev

V sredo, 12. junija, sta oddelek Palčica obiskali predstavnici Društva prijateljev mladine. Skupaj z bodočimi prvošolci so se pogovorili o pomenu prijateljstva, medsebojni pomoči in zapeli pesem. Otroci so se nadvse razveselili zelo bogatih in predvsem praktičnih daril, ki so jih prejeli. Vsekakor jim bodo  še kako prav prišla septembra, ko bodo prestopili šolski prag. Želimo jim veliko uspehov! Vsem predstavnikom in sponzorjem Društva prijateljev mladine pa se najlepše zahvaljujemo.

Sponzorji, ki so poskrbeli za darila:

  • Igor Mali in zavarovalnica Coris
  • Tjaša Kolenc Filipčič in zavarovalnica Triglav
  • Sabina Korošec in Lekarna Ljubljana
  • ga. Martina Orehek in Mladinska knjiga
  • Marjan Mušič in Tining
  • Enzo grafika
  • NLB Vita

Tina Lampreht

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja