Podatki o vrtcu

Osnovna šola Trzin – Enota vrtec Žabica

Ravnateljica: Matejka Chvatal
Pomočnica ravnateljice: Jana Grabnar
Tajnica: Patricija Prosen

palcica1   palcica2

Palčica je na lokaciji: Mengeška 7/b, 1236 Trzin in je namenski prizidek vrtca pri šoli. V njem so urejene tri igralnice z večnamenskim prostorom. Ob vrtcu je igrišče, ki je primerno za predšolske otroke, lahko pa uporabljajo tudi šolsko igrišče in veliko ploščad. Imajo tudi ogromno možnosti za sprehode in spoznavanje urbanega okolja.

zabica1   zabica2

Žabica je na lokaciji: Ploščad dr. Tineta Zajca 1, 1236 Trzin,  v kateri je 10 skupin, galerija, ki je namenjena za različne spremljevalne dejavnosti, in velika telovadnica. Objekt je nov, nizko energetska stavba je namensko grajena za potrebe vrtca. Ima veliko igrišče ter možnost za številne sprehode v naravo, raziskovanje bližnje in daljne okolice Trzina.

Vrtec Žabica Trzin enota Palčica
Mengeška cesta 7b
1236 Trzin, Slovenija

Vrtec Žabica Trzin enota Žabica
Ploščad dr. Tineta Zajca 1
1236 Trzin, Slovenija

 Lokaciji sta druga od druge oddaljeni približno en kilometer, ravno prav za prijeten sprehod.