KUHARSKI POZDRAV BOTRI ZIMI V SKUPINI LISIČKE

Zima sima bela, letos prav nič ni bela….. Če nam botra Zima ni prinesla snega, smo pa v skupini naredili zimsko praznično vzdušje. Na prvi zimski dan smo se lotili priprave in izdelovanja muffinov. In to prazničnega užitnega peciva. Interes otrok je bil nepopisen že na samo pripravo na peko. V vrtec so prinesli predpasnike, poskbeli za higieno rok, preverili o vseh pripravljenih sestavinah in pripomočkih za peko. Pri dejavnosti so sodelovali z velikim navdušenjem. Pomagali so pri mešanju sestavin in oblikovanju pekovskega izdelka. Okrasitev kolačkov s koščki čokolade pa je še dodatno pričaralo čarobnost izdelka. A še slajše pa se je bilo posladkati, kajti na otroških mizah ni ostala niti drobtinica. To pa je bilo slastno! Iz otroških ust pa je bilo slišati: ”Njami, njami! To so najboljši mafini na svetu!”

Napisala: Melita Trdin

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja