OTROCI IN PROMETNA VARNOST – “KOLESARČKI”

Sredi oktobra so se tri skupine predšolskih otrok (Sovice, Čmrlji in Ptički) trzinskega vrtca iz enote palčica udeležile programa “KOLESARČKI”: gre za praktično spoznavanje in utrjevanje osnov prometne varnosti. Otroci so med  vožnjo s štiricikli po poligonu ob upoštevanju prometnih znakov in signalizacije na zabaven in predvsem poučen način postali čisto pravi udeleženci cestnega prometa, ob tem pa s strani prijazne inštuktorice izvedeli veliko koristnih napotkov glede prometne varnosti ter strpnosti v prometu. Vsi sodelujoči so se zelo dobro odrezali, praktično doživetje pa je postreglo z novimi dobrodošlimi izkušnjami.

Izvedbo programa so omogočili: Hidritehnik d.o.o., Cestel d.o.o., Republis d.o.o., Telma Trade d.o.o., Design Vertikal d.o.o., Wuerth Trzin Slovenija d.o.o in OŠ Trzin. Hvala vsem!

Pripravil: Gašper Ogorelec

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja