KUHARSKI POZDRAV JESENI v skupini Lisičke

V šolskem letu 2022/ 2023 bo naša skupina Lisičke pozdravljala prihajajoče letne čase na prav poseben način. S kuharskimi pozdravi.

Tako smo se na prihod jeseni pripravljali že dan prej, in sicer v četrtek, 22. septembra. Lotili smo se izdelovanja ”jesenskega sladoleda”. Pred pričetkom opravljanja dejavnosti je bilo poskrbljeno za higieno; otroci so nosili kuh. predpasnike in imeli čiste roke. S skupino otrok smo najprej prebrali recept izdelave. Ugotovili smo, da imamo vse sestavine. Otroci so se z veliko motivacijo in zagnanostjo lotili dela. Vsak otrok je želel in opravil vse kuharske naloge pri izdelavi. A še slajše je bilo pa okušati in se sladkati s pripravljenim ”jesenskim sladoledom”, po katerem nam je bilo prijetno toplo. Bilo je res posebno vzdušje in doživetje ob pričakovanju botre jeseni…

Zapisala Melita Trdin

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja