POMEMBNO OBVESTILO

Spoštovani starši,

zaradi množične odsotnosti strokovnih delavcev vrtca, zaradi bolezni in karanten, sta delo in organizacija vrtca trenutno močno okrnjena. V naslednjih dneh bomo tako delovali na robu zmogljivosti. Želimo si in upamo, da nam vrtca ne bo potrebno zapreti.

V večini skupin bo od jutri dalje prisotna le ena strokovna delavka, morda bo prišlo tudi do prerazporeditve otrok ene skupine po drugih skupinah – o tem vas bomo seznanili, v skupinah bo deloval ves razpoložljiv strokovni kader.

Ponovno prosimo, da v vrtec, v izogib novim okužbam, pripeljete le popolnoma zdrave otroke. Hkrati prosimo za dosledno upoštevanje vseh priporočil (uporaba maske, razkuževanje, hiter odhod iz vrtca).

Prosimo vas za razumevanje in strpnost v teh težkem obdobju.

Vodstvo vrtca

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja