OBVESTILO O DELOVANJU VRTCA PO 1. 6. 2020

Spoštovani starši,

s ponedeljkom, 1. 6. 2020, bodo naše igralnice zaživele po običajnem urniku.

Zaradi zaščite otrok in zaposlenih svetujemo, da v vrtcu tudi v prihodnje upoštevate zaščitne ukrepe – uporabo zaščitnih mask in razkuževanje rok.

Še vedno velja pogoj za vstop otroka v vrtec – popolnoma zdrav otrok in Izjava staršev pred vstopom otroka v vrtec, katero prinesite tisti starši, ki boste, prvič po epidemiji, pripeljali svoje otroke.

Vlada Republike Slovenije je Državnemu zboru RS predložila že tretji interventni zakon – Zakon o interventnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic epidemije Covid-19 (ZIUOOPE), v katerem je med drugim predvidena tudi oprostitev plačila staršev za vrtec, katerih otroci od 18. 5. do 30. 6. 2020 ne bodo obiskovali vrtca (79. člen predloga zakona).

V imenu kolektiva OŠ Trzin, Enota vrtec Žabica se vam iskreno zahvaljujemo za strpnost in sodelovanje v obdobju epidemije koronavirusa.

Okrožnica NIJZ    10292_NIJZ 28.05.2020_1080_001

Okrožnica MIZŠ  10291_Okrožnica VRTCI 1 junij 2020

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja