RAZSTAVA JABOLK

Vabilo na razstavo jabolk. (klikni na povezavo)

Spoštovane mamice, očki, babice, dedki …

Tudi letos bomo z društvom Florjan pripravili razstavo številnih sort jabolk. Razstava jabolk bo odprta od 9. do 11. 10. 2018. Na dan otvoritve bomo pripravili tudi razstavo sladic (hrane), ki jih pripravimo iz jabolk. Prosimo vas za pomoč pri kuhi in peki dobrot, ki jih bomo na dan otvoritve (9. 10. 2018) pokazali obiskovalcem razstave ter jih po končani prireditvi ponudili v pokušino.

Prosimo vas za recept in fotografijo hrane, ki ga pošljete na naslov: vrteczabica.zhr@gmail.com. Izdelali bomo e- knjižico receptov.                                                                                                                         

Že v naprej hvala za vaš trud in sodelovanje,

vzgojitelji Vrtca Trzin

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja