Otroci obiskali trzinskega župana

ela župan

Na Občini Trzin so v četrtek dobili veličasten obisk. Župana Trzina, Petra Ložarja so namreč prišli pozdravit otroci iz vrtca in mu zaželeli lepe praznike ter srečno novo leto. Otroci stari od 2 do 6 let  iz kar 4 –ih oddelkov  so županu pripravili bogat program. Najprej so mu izročili dokument v  katerega so zapisali »Kdo je župan?«.  Ob tem ko je župan prebiral njihove misli o sebi so se njihovim predstavam vsi smejali –  župan je namreč glavni v Sloveniji, v cerkvi krsti otroke in vodi maše, je že umrl a ima hišo v Trzinu ipd. Seveda so vsi otroci tudi zapeli in celo deklamirali zelooo dolgo pesem. Po zapetih pesmih so vzgojiteljice županu izročila darilo in voščilnico, ki so ju otroci izdelali sami. Prijazna dekleta iz uprave so poskrbela, da so se otroci posladkali in odžejali. Župan je ob slovesu vsem otrokom naročil, naj doma staršem, bratcem in sestricam,  v njegovem  imenu in imenu celotne občinske uprave zaželijo vesele praznike in srečno 2015.

IMG_0177  20141218_101911

Foto in prispevek

Matjaž Erčulj, strokovni sodelavec, Občina Trzin

 

Morda vam bo všeč tudi...