OBVESTILO – GRADNJA VEČNAMENSKE ŠPORTNE DVORANE V TRZINU

Spoštovani starši.

Iz občine Trzin smo prejeli naslednje obvestilo:

sporočamo vam, da se bo prihodnji teden začela gradnja večnamenske športne dvorane. Gradbiščno ograjo bodo izvajalci postavili v času zimskih počitnic.

Obveščamo vas, da bo zaradi tega prehod mimo šole po severni strani onemogočen. (prikaz na sliki v priponki)

Dostop do vhoda v vrtec Palčica in do male šolske telovadnice bo urejen z zahodne strani po peš poti ob Pšati. Priporočamo vam parkiranje na zahodnem parkirišču (ob Ongru, čez Pšato).

Parkirišče in glavni vhod v OŠ bo neoviran. Kolesa in skiroje bodo učenci lahko puščali neposredno pred glavnim vhodom v šolo, kamor bomo preselili stojala za kolesa iz obstoječe ograjene kolesarnice. Prosimo vas, da učenci kolesa zaklepajo, saj stojala na zelenici pred šolo ne bodo ograjena.

Gradnja bo potekala predvidoma do 1. 4. 2024 in do takrat se bomo skupaj z izvajalci trudili, da bo gradnja za izvajanje obveznega in razširjenega programa čim manj moteča in predvsem varna za učence, zaposlene, starše in druge udeležence.

Lepo vas pozdravljam in vam želim prijetne zimske počitnice.

Matejka Chvatal, ravnateljica OŠ Trzin

Matejka Chvatal