Pustna modna revija v skupini Zajčki

Pustna modna revija v skupini Zajčki

Na pustni torek in hkrati na prvi marčevski dan, so v naš vrtec Žabica zašle razposajene maškare, ki smo jih, namesto vzgojiteljic, pričakale pastirica iz daljnega hriba, svetlikajoča se miška in piratka brez ladje. Ob pustnih pesmicah smo rajali in se zabavali. Pripravili smo pustno modno revijo, na kateri smo lahko videli nasmejanega zelenega zmaja, hudomušno čarovnico z metlo, poštenega pirata, dva hitra gasilca, prijazna tigra, navihano Piko Nogavičko, prikupno čebelico, smejočega oslička, zvedavega dinozavra in sramežljivo miško.

Ker brez krofov ni pravega pustovanja, smo se tudi mi posladkali s to pustno slaščico in zraven veselo prepevali pustne pesmice, s katerimi smo skušali pregnati mrzlo zimo in v deželo priklicati pomlad. Kako uspešni smo bili, bomo videli že kmalu.

Tina Lampreht

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja