SESTANEK ZA STARŠE OTROK NOVINCEV

Spoštovani starši otrok novincev,

vabimo vas na informativni roditeljski sestanek, ki bo v četrtek, 26. 8. 2021, ob 17. oz. ob 18. uri na galeriji vrtca Žabica (Ploščad dr. Tineta Zajca 1, zgornji vhod).

Na kratko vam bomo predstavili delovanje vrtca, strokovne delavke in postopek uvajanja ter odgovorili na vaša vprašanja.

Sestanek bo izveden z upoštevanjem zaščitnih ukrepov v skladu s higienskimi priporočili za vrtce za preprečevanje širjenja SARS-CoV-2, zato vas vljudno prosimo:

• sestanka naj se udeleži le eden od staršev otroka;
  • obvezna je uporaba zaščitne maske;
  • zagotovljena bo medsebojna razdalja;
  • po končanem sestanku in srečanju z vašimi vzgojiteljicami, čimprej zapustite vrtec.

Veselimo se srečanja z vami.

Jana Grabnar,

pomočnica ravnateljice za vrtec