Gasilska vaja

Oktober je mesec požarne varnosti in tako smo tudi v Vrtcu Žabica izvedli vajo, med katero smo preverili, kako smo pripravljeni na morebiten izreden dogodek v našem zavodu. V sodelovanju s PGD Trzin smo sodelovali v simulaciji požara ter preverili, kako bi se zaposleni in otroci odzvali ob nevarnosti in kakšni bi bili postopki gasilcev: ob sproženem alarmu smo se mirno ter čim hitreje obuli in oblekli, skupaj zapustili objekt po predvideni varni poti ter brez panike počakali gasilce na za to predvidenem zbirnem mestu. Kasneje so nam člani PGD Trzin razkazali intervencijsko vozilo, radovednim otrokom predstavili opremo ter povedali veliko zanimivega o njihovem nevarnem poklicu.

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja