OBVESTILO, 9. 3. 2022 – STAVKA

Spoštovani starši,
sporočamo vam, da je bila tudi v našem vrtcu, za SREDO, 9. marca 2022, zaradi neustreznega vrednotenja pedagoškega in drugega dela, izglasovana stavka. Za stavko v našem zavodu so se opredelili prav vsi zaposleni v vrtcu.
Zavedamo se, da bo to povzročilo največ nevšečnosti prav vam, spoštovani starši.
V skladu z navodili države, pa bomo vseeno zagotovili varstvo za otroke, ki bi bili v tveganih razmerah z vidika varnosti. Otrokom, ki bi bili ta dan prisotni, bomo nudili varstvo in prehrano, trenutno še ni jasno, kako bomo zagotovili kader.
Prosimo vas, da morebitno prisotnost vašega otroka za sredo, 9. 3. 2022 pisno napoveste vašim vzgojiteljem, najkasneje do ponedeljka, 7. 3. 2022, do 9. ure.
Vas pa, spoštovani starši, še enkrat naprošamo, da izrazite podporo naši stavki in stavkajočim tudi tako, da v kolikor imate možnost drugega varstva, otrok v sredo, 9. marca 2022, ne pripeljete v vrtec.
Zahvaljujemo se vam za razumevanje in vas lepo pozdravljamo,
Vodstvo vrtca

https://mzdtk.splet.arnes.si/files/2022/03/obvestilo-za-starse-_-vrtci-stavka-9.-3.-2022.pdf

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja