ODPRTJE RAZSTAVE “GIBAJ SE, RAZMIGAJ SE!”

V ponedeljek, 5. junija 2023, smo v vrtcu Žabica Trzin z nastopom otrok otvorili razstavo z naslovom “Gibaj se, razmigaj se!”. Razstavo smo v vrtcu Žabica Trzin otvorili ob zaključku projekta “Z igro do prvih turističnih korakov”, letošnja Glavna tema je bila “Športna doživetja bogatijo mladinski turizem”. Vsi otroci druge starostne skupine so sodelovali v projektu in se nato tudi predstavili z nastopom. Otroki so se predstavili s petjem in plesom, slišali pa smo tudi znano Kekčevo pesem. Na čudoviti razstavi si je mogoče ogledati športne dejavnosti, s katerimi se ukvarjamo, vrste igrišč ter žog, razstavo na temo čebele, otroško folkloro in še mnogo drugega. Razstava, ki smo jo skupaj z otroki, pripravili vzgojitelji vrtca Žabica, se nahaja na galeriji vrtca Žabica Trzin – vljudno vabljeni na ogled!

Besedilo in fotografija: Andrej Šelih

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja