Predstava dijakov “Na našem travniku”

V ponedeljek, dne 15. maja 2023, so vrtec Žabica Trzin obiskali dijaki srednje vzgojiteljske šole iz Kamnika. Otrokom so popestrili dan s čudovito predstavo z naslovom »Na našem travniku«. Predstava govori o pomembnosti ločevanja odpadkov in pomenu recikliranja odpadne embalaže. Dijaki  so otrokom na inovativen način, z glasbo in plesom predstavili pomen ločevanja odpadkov in recikliranja odpadne embalaže. Izpostavili so tudi, da naj odpadkov v naravo ne odlagamo. Z odlaganjem odpadkov v naravo namreč močno onesnažujemo okolje. Pomembno je, da se na ločevanje odpadkov in na ustrezno recikliranje odpadne embalaže navadimo že od malih nog. Tako nam bo v odrasli dobi veliko lažje ločevati ter reciklirati, pa tudi ekosistem nam bo zelo hvaležen. Dijaki so v predstavo vključili tudi otroke, ki so z veseljem pomagali očistiti travnik poln odpadkov. Predstava se je zaključila z glasbo in petjem dijakov ter otrok.

Napisal: Andrej Šelih

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja