ZDRUŽENE SKUPINE MED POČITNICAMI

Spoštovani starši!

Med počitnicami, od ponedeljka, 4. 7. do  predvidoma petka, 19. 8. 2016, bodo vse skupine združene na lokaciji ŽABICA (Ploščad dr. Tineta Zajca 1).

Mlajši otroci se bodo združevali s sosednjo skupino, kadar bo prisotnost po skupinah manjša.

POLŽKI in PTIČKI, (v igralnici številka 4 – pritličje) – POLŽKI.

METULJI in MEDVEDKI (v igralnici številka 9 -METULJI).

VEVERICE in ČMRLJI (v igralnici številka 10 – nadstropje) – VEVERICE.

STONOGE se pridružijo skupini

PIKAPOLONICE – (igralnica številka 7 – nadstropje) – PIKAPOLONICE.

SOVICE se pridružijo skupini LISIČKE (igralnica številka 6 – nadstropje) – LISIČKE.

Zbirna igralnica od 6.15 – 7.30 je za vse otroke igralnica št. 5, ZAJČKI (pritličje). Ob 7.30 – 7.45 se starejši otroci preselijo v igralnico VEVERICE, igralnica št. 10 (nadstropje). Od 8. ure so otroci praviloma v svojih igralnicah.

Če bo vreme ugodno in temperature primerne, bodo otroci v popoldanskih urah na igrišču, sicer velja obratni vrstni red za združevanje pri odhodu.

V primeru drugačne razporeditve, bodo skupine označene z napisi na vratih. Prav tako bodo napisana imena vzgojiteljev, ki bodo prisotni v skupini.

1. 8. 2016 se bodo otroci preselili nazaj v Palčico, z njimi pa odhajajo otroci skupine Pikapolonice (letnik 2012) in vsi tisti otroci, ki bodo o premestitvi obveščeni po pošti.

Hvala za razumevanje.

Želimo vam prijetne počitnice.