ODPRTJE RAZSTAVE “Z IGRO DO PRVIH TURISTIČNIH KORAKOV”

V torek, 31. 5. 2022, smo v OŠ Trzin, v Enoti Žabica, pripravili odprtje razstave otroških izdelkov v sklopu projekta “Z igro do prvih turističnih korakov”, ki ga organizirata Turistična zveza Slovenije in Skupnost vrtcev Slovenije. Naš podprojekt je bil “Trzinski izviri”. Odprtje razstave so s petjem in plesom pospremili otroci in vzgojitelji sodelujočih skupin – Veverice, Ptički in Sovice. 

Otroci so v preteklih mesecih raziskovali različne vodne kotičke v našem kraju; spoznavali so tudi pomen vode za življenje, ki ne sme več biti samoumevna dobrina, saj vode marsikje že primanjkuje, zato bo v prihodnje potrebno e več pozornosti nameniti ohranjanju zalog pitne vode. 

Otroci so se na različne načine seznanjali z značilnostmi in posebnostmi domačega kraja ter svoje izkušnje in nova spoznanja poustvarili v zanimivi in poučni razstavi, ki bo do 15. 6. 2022, na ogled na galeriji Enote Žabica.

Jana Grabnar,

pomočnica ravnateljice za vrtec

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja