PROMETNA VARNOST IN VEVERICE

V vrtcu nenehno utrjujemo ter med sprehodi nadgrajujemo prometno varnost, sredi oktobra pa sta nas Veverice obiskala tudi predstavnika s sekcije Varnost v prometu in Varna pot v šolo. Predstavila sta nam različne čelade udeležencev v prometu, njihovo pravilno uporabo, smisel ter pomen otroških sedežev v avtu in uporabo varnostnih pasov, pravilno prečkanje ceste (semafor, prehod za pešce, upoštevanje ter spremljanje ostalih udeležencev v prometu) – vse to s praktičnimi, poučnimi in zelo nazornimi prikazi ter napotki. Veverice smo prikazale kar zavidljivo znanje varnosti v prometu, ki smo na najboljši možni način uspeli obnoviti ter se ob tem tudi kaj novega naučili in tako združili prijetno s koristnim.

Pripravil: Gašper Ogorelec

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja