Mi smo Zajčki

Po poletnih počitnicah smo se razveselili svojih prijateljev v novi, veliki igralnici, polni zanimivih igrač. V prvem mesecu šolskega leta smo se naučili zaplesati Ples prijateljstva, spoznali, kaj so uganke in jih že uspešno reševali, se seznanili z deklamacijo V gozdu (N. Maurer), v garderobi pa pripravili zajčjo razstavo. Na prvi jesenski dan smo iskali jesenske škrate, ki so že začeli z barvanjem listov na drevesih v njihove najljubše barve: rumeno, rdečo, rjavo in rumeno. V letošnjem letu smo se odločili, da bomo vsak petek kar največ časa preživeli v gozdu, zato smo ga poimenovali »gozdni petek«. Ta dan je namenjen raziskovanju gozda, sproščanju, prosti igri, ustvarjanju, preizkušanju, opazovanju, odkrivanju in učenju spoštljivega odnosa do narave. V gozdu smo nabirali storže, liste, kostanj in drug naravni material, ki smo ga v sobi nato razporejali, šteli, z njim kuhali v kuhinjskem kotičku in ustvarjali. September je res hitro minil, le s čim nas bo obdaril oktober?

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja