OBVESTILO ZA STARŠE OB PONOVNEM ODPRTJU VRTCA – HIGIENSKI UKREPI

Spoštovani starši,

zahvaljujemo se vam za vaše povratne informacije v zvezi z namero vključitve otroka v vrtec s 26. 1. 2021, ko vrtci  ponovno odpiramo vrata za vse zdrave otroke. Skladno z okrožnico MIZŠ in priporočili NIJZ  za ponovno odprtje vrtcev v času epidemije, bomo organizirali delo v obdobju izrednih razmer.

Starši otrok, ki vrtca ne bodo obiskovali, so opravičeni plačila vseh obveznosti.

V vrtcu bomo naredili vse, kar je v naši moči, da tako kot do sedaj, zavarujemo zdravje otrok in zaposlenih ter ustvarimo prijetno vzdušje v danih razmerah. Upamo na medsebojno sodelovanje, strpnost in razumevanje, saj bomo le v takih okoliščinah uspešni.

Podrobnejša navodila za starše si preberite v priponki: OBVESTILO ZA STARŠE 20. 1. 2021 (2)

Lepo pozdravljeni.

Vodstvo vrtca

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja