DOPIS STARŠEM VRTCA ZA FINANČNO POMOČ

V  času izrednih razmer širjenja korona virusa ste se nekatere družine znašle v finančni stiski zaradi zmanjšanja prihodkov, zato težje poravnate mesečne stroške (položnice, nakup hrane …).
Člani Upravnega odbora Šolskega Sklada Trzin smo sklenili, da Vam pri tem pomagamo. Tisti, ki potrebujete pomoč, izpolnite spodaj priloženo vlogo za svojega/-a otroka/-ka. Družinam z več otroki, ki obiskujejo našo šolo, bomo skušali pomagati dvakrat.

Skenirano ali fotografirano vlogo pošljite predsednici UO Sklada OŠ Trzin najkasneje do 8. 2. 2021 na elektronski naslov: petra.mauko@os-trzin.si s pripisom »ZA ŠOLSKI SKLAD«. Prosimo, priložite tudi fotografijo ali sken dokazila, da prejemate bodisi denarno socialno pomoč bodisi otroški dodatek.

Upravni odbor bo vlogo rešil v čim krajšem možnem času in Vam nakazal dodeljena sredstva.

NOV OBRAZEC ZA SKLAD korona virus – Šola in_ali VRTEC (1)

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja