OBVESTILO – POLETNE POČITNICE

Spoštovani starši,

med poletnimi počitnicami, od ponedeljka, 12. 7. 2021, do predvidoma petka, 20. 8. 2021, bodo vse skupine združene na lokaciji ŽABICA (Ploščad dr. Tineta Zajca 1).

Mlajši otroci se bodo združevali s sosednjo skupino v primeru, ko bo prisotnost po skupinah manjša in če bo potrebno.

MEDVEDKI in SOVICE (v igralnici št. 8 – nadstropje) – bodo v MEDVEDKIH.

PTIČKI in ČMRLJI (v igralnici št. 9 – nadstropje) – bodo v METULJIH.

METULJI in VEVERICE (v igralnici št. 10 – nadstropje) – bodo v VEVERICAH.

Skupine bodo lahko združene tudi drugače, odvisno od števila otrok v posamezni skupini. O spremembah boste obveščeni sproti.

Zbirna igralnica od 6.00 – 7.15 je za vse otroke igralnica št. 5, ZAJČKI (pritličje). Ob 7.15 – 7.30 se starejši otroci preselijo v igralnico VEVERICE, igralnica št. 10 (nadstropje). Od 8. ure so otroci praviloma v svojih igralnicah.

Če bo vreme ugodno in temperature primerne, bodo starejši otroci v popoldanskih urah na igrišču, sicer velja obratni vrstni red za združevanje pri odhodu.

V primeru drugačne razporeditve, bodo skupine označene z napisi na vratih. Prav tako bodo napisana imena vzgojiteljev, ki bodo prisotni v skupini.

V ponedeljek, 23. 8. 2020, se bodo otroci preselili nazaj v Palčico.

Hvala za razumevanje.

Želimo vam prijetne in sproščene počitnice.