OBVESTILO ZA STARŠE OB PONOVNEM ODPRTJU VRTCA – HIGIENSKI UKREPI

Spoštovani starši,

zahvaljujemo se vam za vaše povratne informacije v zvezi z namero vključitve otroka v vrtec z 18. 5. 2020, ko vrtci  po devetih tednih ponovno odpiramo vrata za vse zdrave otroke. Skladno z okrožnico MIZŠ in priporočili NIJZ ter priporočili Zavoda RS za šolstvo za ponovno odprtje vrtcev v času posebnih razmer, vam sporočamo, da bomo skladno s priporočili v obdobju izrednih razmer prilagajali hišni red, poslovni čas in vzgojno-izobraževalno delo v oddelkih.

Otroci, ki do 31. 5. 2020 vrtca ne bodo obiskovali, so opravičeni plačila vseh obveznosti. Glede navodil za delo od 1. 6. 2020 dalje, vas še obvestimo.

V vrtcu bomo naredili vse, kar je v naši moči, da tako kot do sedaj, zavarujemo zdravje otrok in zaposlenih ter ustvarimo prijetno vzdušje v danih razmerah. Upamo na medsebojno sodelovanje, strpnost in razumevanje, saj bomo le v takih okoliščinah uspešni.

Podrobnejša navodila si preberite v priponki:  NAVODILA ZA STARŠE

Lepo pozdravljeni.

Vodstvo vrtca

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja